Dzień Kobiet

Grid List

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Kartki na Dzień Mamy

Kartka z okazji Dnia Mamy to idealny dodatek do prezentu z okazji tego wyjątkowego święta. Wybierz którąś z kartek okolicznościowych Cardie i zadbaj, by w tym dniu na ustach Twojej mamy pojawił się uśmiech. Dzień Matki przypada w Polsce dokładnie 26 maja i nikomu chyba nie trzeba tłumaczyć jak wyjątkowe jest to święto. Każde dziecko, bez względu na wiek, chce w tym dniu podarować swojej mamie coś wyjątkowego. Kartki na Dzień Mamy od Cardie.pl to właśnie jedna z naszych propozycji. Zatrzymaj się tu na chwilę i wybierz coś dla siebie.

Kartka na Dzień Matki

Dzień Mamy to jeden z tych wyjątkowych dni o których po prostu nie można zapomnieć. Każdy przecież ma mamę i - bez względu na jej wiek - powinien pamiętać o jej święcie. Co może być prezentem na Dzień Matki? Rozwiązań jest mnóstwo. Warto pamiętać o tym, że wcale nie muszą to być drogie podarunki. Najważniejszy w tym dniu jest gest i pamięć. Jakie prezenty dzieci wręczają swoim mamom z okazji tego wyjątkowego święta? Często jest to coś prostego - zwykły kwiatek czy laurka. Zawsze jednak jest to coś, co wywołuje szeroki uśmiech na ustach obdarowanej. Coraz bardziej popularne są też kartki na Dzień Matki. Właśnie dlatego warto przejrzeć ofertę Cardie.pl  i wybrać coś z naszego sklepu internetowego. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś ciekawego.

Kartka dla mamy

Dlaczego akurat kartka okolicznościowa? To proste. To idealny dodatek do prezentu. Kartka dla mamy to doskonały sposób na wyrażenie uczuć i sprawienie radości najbliższej osobie. Wszystkie kartki na dzień mamy z oferty Cardie.pl mają w środku miejsce na wpisanie życzeń. Wyjątkowych i indywidualnych, bo płynących prosto z serca. Każdy może uzupełnić je tam samodzielnie i zadbać o to żeby przyprawić swoją mamę o łzy wzruszenia.  Kartka dla mamy z okazji jej święta to często pamiątka, która pozostaje w rodzinie na lata. Kartki okolicznościowe przecież można przechowywać przez bardzo długi czas - dla wielu osób są to bardzo wyjątkowe prezenty.

Kartka z okazji Dnia Mamy

Warto sprawić niespodziankę swojej mamie bez względu na wiek. W Polsce utarło się, że prezenty z okazji Dnia Mamy robią nie tylko dzieci, ale też osoby dorosłe - oczywiście swoim mamom. Z wiekiem pewnie każdy z nas docenia jeszcze bardziej jak ważną osobą w naszym życiu jest matka. Tradycja obchodzenia Dnia Matki dotarła do Polski jeszcze w XX wieku. Obecnie dzień ten przypada na 26 maja, choć w czasach przedwojennych święto to było ruchome. Natomiast od kiedy do prezentu dodawana jest kartka z okazji Dnia Mamy - tak naprawdę nie wiadomo. Jednego jednak jesteśmy pewni - warto tę tradycję kultywować, bo ten niedrogi drobiazg może naszym mamom sprawić bardzo dużo radości.